Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

SDCC 2019: Więcej Czarnych Wdów

Na tegorocznym panelu na San Diego Comic Con zdradzono odrobinę informacji o nadchodzącej produkcji Marvela, w której zobaczymy samodzielne perypetie Czarnej Wdowy. Jedna z gwiazd filmu, Rachel Weisz, po spotkaniu dodała też coś od siebie.

Okazuje się, że Natasha Romanoff nie będzie jedyną Czarną Wdową – w filmie ma pojawić się ich więcej, o czym powiedziała Rachel Weisz. Aktorka ma natomiast wcielić się w niejaką Meliną, która również nosi miano Wdowy i podobno ma już za sobą pięć prób w programie Red Room. Jej pierwsza wizyta tam miała miejsce, gdy była dzieckiem, obecnie postać to znakomicie wyszkolona zabójczyni i szpieg.

Oprócz niej i Scarlett Johansson, jeszcze bohaterka grana przez Florence Pugh będzie Czarną Wdową. Wierząc słowom Weisz na ekranie pojawi się także wiele innych osób noszących taki przydomek.

W obsadzie filmu znaleźli się Scarlett Johansson („Ona”), Florence Pugh („Midsommar: W biały dzień”), David Harbour („Stranger Things”), Ray Winstone („Vincent”), Rachel Weisz (“Wierny ogrodnik”) i O.T. Fagbenle („Opowieść podręcznej”). Reżyserią zajęła się Cate Shortland („Lore”), scenariuszem natomiast Ned Benson („Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni”) i Jac Schaeffer („Oszustki”).

„Czarna Wdowa” trafi do kin 1 maja 2020 roku.


Źródło: IGN/YouTube