Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Star Wars: Cassian Andor – casting zdradza o czym będzie produkcja?

Lucasfilm poszukuje obecnie odtwórców bohaterów, którzy zagrają w kolejnej serialowej produkcji ze świata „Star Wars”. Co ciekawe, jeden z castingów szuka młodego chłopca, który z wyglądu miałby przypominać Cassiana Andora będącego w tym wieku.

Wielki sukces „The Mandalorian” spowodował, że widzowie są podekscytowani kolejną serią, szykowaną z myślą o usługach Disney+. Oczekiwania wzrosły, a fani coraz baczniej śledzą to, co dzieje się wokół zapowiadanych produkcji. Z kolei nowe wiadomości castingowe wskazują, że nowego serialu możemy spodziewać się już na początku przyszłego roku.

Serwis The Illuminerdi zauważa natomiast, że prolog „Rogue One” poszukuje obecnie młodego aktora, mającego odegrać tajemniczą postać „Mundo”. Do roli szuka się chłopców w wieku 6 i 13 lat o latynoskiej urodzie. Dodatkowo ma wyróżniać się „niesforną grzywą brązowych włosów i wielkimi, namiętnymi oczami”. Fani uważają, że ten „Mundo” to tak naprawdę przykrywka dla młodego Cassiana – a wiadomo też, że był on już częścią Rebelii w wieku sześciu lat. I ten trop doprowadza do przypuszczenia, że być może widzowie zobaczą, dlaczego Cass dołączył do ruchu oporu.

„Cassian Andor” nie otrzymał jeszcze daty premiery, ale przewiduje się, że trafi na Disney+ na początku 2021 roku.