Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Supernatural dostaje spin-off!

Mamy dobre wieści dla fanów rodzinnego biznesu Winchesterów z „Nie z tego świata” („Supernatural”). Powstaje spin-off zatytułowany „The Winchesters”, który przedstawi historię młodych Johna i Mary Winchesterów, rodziców Deana i Sama. Czy któryś z braci powróci na ekran?

To nie koniec przygód w świecie „Supernatural”! Jak donosi serwis Deadline, stacja The CW szykuje prequel serialu, który zakończył się w 2020 roku po 15. sezonach. W spin-offie zatytułowanym „The Winchesters” powróci Jensen Ackles (Dean)!

„The Winchesters” ma przedstawić widzom nieznaną do tej pory historię Johna i Mary. Zobaczymy ich pierwsze spotkanie i narodziny miłości, a także wspólne życie, które byli gotowi zaryzykować, by ocalić nie tylko siebie, ale i cały świat.

Narratorem serialu został Dean, więc ponownie zobaczymy w tej roli Jensena Acklesa. Aktor wspólnie z żoną Danneel zajmie się też produkcją show. Scenariusz przygotuje Robbie Thompson, producent wykonawczy „Supernatural”. Na chwilę obecną nie wiadomo czy do swoich ról powrócą Matt Cohen i Amy Gumenick, którzy w „Supernatural” sportretowali młodych Johna i Mary.

Niestety, na chwilę obecną odtwórca roli Sama, Jared Padalecki, nie jest związany z produkcją. Interesujący jest też fakt, że sam aktor dowiedział się o projekcie z Internetu, a swoje rozczarowanie wyraził we wpisie na Twitterze, skierowanym do swojego ekranowego brata: