Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Kiedy zobaczymy The Umbrella Academy 3?

Rodzeństwo Hargreeves powraca do przyszłości po burzliwych perypetiach w drugim sezonie “The Umbrella Academy”. Jednak nie czeka tam na nich ciepłe powitanie – konsekwencje tego, co zrobili i wyjawili sprawiły, że Akademia Umbrella nie istnieje. Jej miejsce zajmuje Akademia Sparrow.

Filmowanie trzeciego sezonu „The Umbrella Academy” rozpoczęło się w lutym 2021 roku. Według doniesień z planu prace są wydłużone, ze względu na sanitarny rygor i wynikające z tego krótsze okresy zdjęciowe. Niedawno pojawiła się informacja, że finał na planie będzie mieć miejsce już 7 sierpnia.

Trzecia seria wprowadzi nowe postacie i scenerie. Nowa linia czasowa ma ogromny potencjał, widzowie będą mogli poznawać na nowo osobliwy świat i bohaterów z mocami, a konfrontacja dwóch Akademii (Umbrella i Sparrow) może wnieść do produkcji świeżość i inną jakość.

Netflix nie ogłosił jeszcze konkretnej daty premiery. Spoglądając na rynek seriali można mieć jednak nadzieję, że nowe odcinki pojawią się na wiosnę bądź lato 2022 roku.

W obsadzie powrócą tom Hooper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, and Elliot Page. Ben Hargreeves, Colm Feore, Ritu Arya, Adam Godley, Jordan Claire Robbins. Z kolei wśród nowych nabytków znaleźli się Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David – tworzący Akademię Sparrow.

The Umbrella Academy

„The Umbrella Academy” opiera się na serii powieści Gerarda Waya i Gabriela Bá. Całość skupia się na perypetiach dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, adoptowanych przez ekscentrycznego miliardera.


Źródło: collider.com