Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

The Umbralla Academy doczeka się anime

Netflix pracuje obecnie nad anime opartym na „The Umbrella Academy”. Platforma od pewnego czasu poszerza ofertę anime i stara się rozbudowywać swoje franczyzy.

Obecnie trwają prace nad trzecim sezonem, czwartego także można się spodziewać. Ale Netflix wydaje się gotowy, aby pójść o krok dalej z jedną z najpopularniejszych swoich serii. Platforma rozpoczęła wstępne prace nad anime „Umbrella Academy”, choć nie wiadomo, na którym etapie już są.

Być może za projekty będzie odpowiedzialne studio Powerhouse Animation. Firma przygotowała dla Netflix „Castlevanię”, ponadto ma stałą umowę na przyszłe projekty anime streamingowego giganta. Ostatnio studio pracowało nad serią „Masters of the Universe: Revelation”. Kto wie, jeżeli to właśnie ta firma zajmie się produkcją anime „The Umbrella Academy” opracowane przez nich seriale mogą być wskazówką jak będą wyglądać (prawdopodobnie) perypetie rodzeństwa Hargreeves w wersji anime.

Na razie nie wiadomo, czy anime będzie znacząco różnić się od serialu aktorskiego. Produkcja równie dobrze może opowiadać o innych obdarzonych mocą w tym świecie, przedstawiać alternatywną wersję wydarzeń bądź skupić się na organizacji zwanej Komisją. To ta, dla której przez pewien czas pracował Numer 5.

The Umbrella Academy


Źródło: giantfreakinrobot.com