Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Tobey Maguire i Andrew Garfield jeszcze raz założą kostium Spider-Mana?

W zeszłym roku na wielkim ekranie zagościła pełnometrażowa animacja „Spider-Man: Uniwersum”, która w dodatku zgarnęła Oscara, wiele pochlebnych recenzji i ciepłe przyjęcie ze strony widzów. Nic więc dziwnego, że zaczęto myśleć o adaptacji aktorskiej, w której udział mógłby wziąć nie tylko obecny Pajęczak (Tom Holland), ale odtwórcy tej roli w minionych produkcjach, Tobey Maguire i Andrew Garfield.

Być może emitowana w ostatnich latach animowana seria „Ultimate Spider-Man” miała zaznajomić widzów z ideami i funkcjonowaniem wieloświatu, z kolei wejście do kin „Spider-Man: Uniwersum” było kolejnym etapem wprowadzania w koncepcje i oswajanie z tymi prawami. Niektórzy wskazują, że być może następnym krokiem będzie zaszczepienie tego pomysłu w MCU – więc kto wie czy już nie w nadchodzącym „Spider-Man: Daleko od domu”, w którym pojawią się sprzyjające temu okoliczności.

Co więcej, Tom Holland, odniósł się do tego niezwykle entuzjastycznie, wspominając przy okazji, że z chęcią stanąłby u boku swoich poprzedników, Tobeya Maguire’a oraz Andrew Garfielda.

„Oczywiście chciałbym stworzyć film z tymi chłopakami. Byłoby fajnie! To byłoby naprawę, naprawdę niesamowite! I to pewnie jest coś, czego fani chcą. Tylko czy Marvel i Sony postanowią to zrobić, zależy już od nich. Ja nie podejmuję decyzji, nie wejdę w buty Kevina (Feige’a), od niego zależy, co zrobimy dalej. Ale byłoby to na pewno fajne!”.

Czyżby Holland mający zbyt długi język w tej wypowiedzi znowu zdradził więcej niż powinien? Choć z drugiej strony wydaje się, że to wyłącznie jego życzenia, ale tak jakoś – jak na niego – jakby coś ukrywał.

Być może „Daleko od domu” powie w tej sprawie coś więcej, zwłaszcza, że film ma być nastawiony na dalszą eksplorację uniwersum. W dodatku będzie domknięciem trzeciej fazy MCU, zatem może na koniec pozostawi widzów z czymś wyjątkowym? Albo spróbuje dogonić „Avengers: Wojnę bez granic” zostawiając po sobie… szok i niedowierzanie?


Źródło: wegotthiscovered.com