Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Tom Holland nie zagra więcej Spider-Mana?

Chociaż Tom Holland w umowie ma występ w trzech samodzielnych filmach o Spider-Manie i jako odtwórca postaci cieszy się dużą popularnością – a sama marka przyniosła Sony największe zyski w historii – to nie jest pewne, czy ponownie wcieli się w Pajęczaka.

Okazuje się, że wiele zależy obecnie od tego, co zaplanują włodarze Sony, zaś według niektórych źródeł – m.in. Hollywood Reportera – wytwórnia rozważa reboot serii, choć istnieje także niemała szansa na kontynuowanie tego, co zostało rozpoczęte w „Spider-Man: Homecoming”.

Na razie nie należy się zbytnio przejmować – z wcześniejszych ustaleń wiemy, że Sony planowało co najmniej dwa kolejne filmy ze Spideyem, w których miał wystąpić Tom Holland, a mimo że studio zerwało współpracę z Disneyem, wydało oświadczenie, że szanuje kierunek, w jakim bohatera prowadził Marvel.

Gwiazda „Spider-Man: Daleko od domu” nie ukrywa, że mogłaby zagrać tę postać jeszcze w dziesięciu kolejnych filmach. Tyle tylko, że obecnie wszystko zależy od tego, co zarządzi Sony – czy postanowi kontynuować produkcję z Tomem Hollandem w oderwaniu od MCU, czy całkowicie zrestartuje serię, dobierając nowego aktora i stworzy nową fabułę.


Źródło: wegotthiscovered.com