Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Tom Holland płakał? – dyrektor generalny Disneya o powrocie Spider-Mana do Disneya

W ostatnich miesiącach miłośnicy popkultury żyli odejściem Spider-Mana z MCU, choć ostatecznie do rozłąki nie doszło, a w zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że niemały udział miał w tym odtwórca superbohatera, Tom Holland. Teraz Robert Iger, dyrektor generalny Disneya, zarysował jak to mniej więcej wyglądało.

W programie Jimmy Kimmel Live Iger potwierdził, że taka sytuacja miała w ogóle miejsce, że Holland starał się z nim skontaktować, zażartował nawet, że Tom płakał, próbując przywrócić Spideya do MCU.

Było jasne, że fani chcą Spider-Mana Toma stworzonego przez Marvela i nasz zespół. Po D23 Tom skontaktował się z ludźmi, którzy dla mnie pracują, prosząc o mail lub numer telefonu. Porozmawialiśmy, a on w zasadzie zrobił… płakał przez telefon. Bardzo mu zależało.

Choćciaż na razie wiadomo tylko o dwóch filmach – w tym jednym samodzielnym – w których pojawi się Tom Holland jako Spider-Man, to fani i tak mają powód, aby odetchnąć. Szczególnie, że Sony i Marvel Studios ostatecznie mogą rozwinąć współpracę – kto wie, pogłoska o dziewięciu produkcjach z Spideyem w roli głównej się ziszczą?

„Spider-Man 3” ma ukazać się 16 lipca 2021 roku.


Źródło: epicstream.com/Jimmy Kimmel Live/YouTube