Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Urządzasz mieszkanie? Tapety ze świata Harry’ego Pottera są do Twojej dyspozycji

Gratka dla Potteromaniaków! Do sprzedaży trafiły właśnie o oficjalne tapety inspirowane cyklem filmów o Harrym Potterze.

Eduardo Lima i Miraphora Mina rozpoczęli 17 lat temu prace nad grafikami koncepcyjnymi do ekranizacji „Harry Potter i kamień filozoficzny” i od tego czasu pozostają związani z sagą o Potterze. Projektowali rekwizyty i wizualizacje scen do kolejnych filmów z cyklu, jak i do spin-offów – „Fantastycznych Zwierząt”. W 2009 roku założyli studio MinaLima, gdzie można kupić gadżety związane z uniwersum (plakaty, zeszyty, torby).

Teraz do swojego asortymentu dołączyli magiczne tapety naścienne z motywami z filmów o Harrym Potterze. W sklepie znajdziemy na razie 5 wzorów, a w planach są kolejne. Dziś do dyspozycji fani mają tapetę z dziesiątkami złotych zniczów z quidditcha, odwzorowującą drzewo genealogiczne rodu Blacków, nawiązującą do Mapy Huncwotów, a także „Proroka Codziennego” oraz do okładek z biblioteki Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Koszt jednej rolki o wymiarach 10×0,5 m zapłacimy 89 funtów plus koszty przesyłki z zagranicy.

Link do sklepu: minalima.com

Źródło: niestatystyczny.pl