Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

W H&M pojawi się kolekcja ze Stranger Things

H&M ogłosiło współpracę z Netfliksem, która sprawi, że estetyka znana ze „Stranger Things” trafi do letniej kolekcji szwedzkiego producenta odzieży. W pierwszej prezentacji wziął udział Dacre Montgomery, portretujący w serialu postać Billy’ego.

Oferta zaprezentowana przez firmę różni się w zależności od lokalizacji, choć zwykle nieznacznie. Względem dostępności wzorów i ubrań nie można aż tak bardzo ubolewać, mimo że w Polsce brakuje kilkunastu przedmiotów. No, chyba że ktoś ogromnie pragnął ciuch z Demogorgonem, wówczas nie dostanie zbyt dobrych wieści. Trenerów, którym w oko wpadł gwizdek Billy’ego, też czeka smutna wiadomość. Jak i tych, co upatrzyli sobie czapkę-bejsbolówkę.

Między innymi poniższych rzeczy nie uświadczycie w polskiej ofercie.

W Polsce aktualnie dostępnych jest trzynaście produktów, z kolei w kraju wujka Sama aż o dziesięć więcej. Być może wkrótce w sklepach nad Wisłą oferta się poszerzy.

Abstrahując, nie tylko H&M nawiązało z Netfliksem współpracę licencyjną w sprawie produktów nawiązujących do „Stranger Things”. LEGO ma wkrótce wyprodukować zestaw klocków o naziwe „Stranger Things: The Upside Down”, dzięki któremu każdy będzie mógł mieć miniaturową wersję domu Byersów i tytułowego Upside Down.


Źródło: hm.com

Jedno lato może wszystko zmienić. Nie możesz się doczekać premiery trzeciego sezonu Stranger Things na Netfliksie? Zobacz naszą ekskluzywną kolekcję letnią, której twarzą jest Dacre Montgomery – serialowy Billy.