Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Warner Bros. 2021 – premiery jednocześnie w kinach i na HBO Max

Subskrybenci HBO Max zapewne ucieszą się z podjętej właśnie przez Warner Bros. decyzji, która oznacza, że wszelkie kinowe premiery w 2021 roku trafią od razu do biblioteki HBO Max.

Co więcej, na razie nic nie wskazuje, aby premiery na platformie wymagały dodatkowych opłat. Dzięki temu każdy posiadacz usługi HBO Max będzie posiadać dostęp do najnowszych filmów Warner Bros. Nareszcie stawia to także platformę na poziomie konkurenta dla Netfliksa i Disney+, które dotychczas oferowały znacznie więcej oryginalnych treści.

Jeżeli Warner Bros. podtrzyma taką decyzję można liczyć, że wszystkie wymienione tytuły będzie można obejrzeć w dzień premiery bez wychodzenia z domu. „The Little Things”, “Judas and the Black Messiah”, “Tom & Jerry”, “Godzilla vs. Kong”, “Mortal Kombat”, “Those Who Wish Me Dead”, “Obecność 3: Na rozkaz diabła”, “In The Heights”, “Space Jam: A New Legacy”, “The Suicide Squad”, “Reminiscence”, “Malignant”, “Diuna”, “The Many Saints of Newark”, “Król Ryszard”, “Cry Macho” i “Matrix 4”.

Filmy mają być dostępne w dostępności 4K Ultra HD i HDR.