Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Wieści z DC Fandome | Sandman, Wonder Woman 3, kolejne sezony Titans, Doom Patrol i Pennywortha

Oprócz kilku zwiastunów wyczekiwanych produkcji i całej masy materiałów zakulisowych, podczas DC FanDome dostaliśmy też garść informacji o kolejnych projektach związanych z uniwersum DC Comics.

Oto wieści z DC FanDome:

Patty Jenkins potwierdziła, że rozwijany jest projekt trzeciego filmu o przygodach „Wonder Woman”. W roli głównej powróci oczywiście Gal Gadot.

Sezon 3. „Titans” nadal jest emitowanym, a już teraz ogłoszono, że ekipa superbohaterów powróci na ekran w 4. sezonie. Oprócz oficjalnego potwierdzenia nowego sezonu dostaliśmy też klip z finału 3. serii:

 

Podobnie wygląda sytuacja ekipy nietypowych herosów z „Doom Patrol”. Serial otrzymał zamówienie na 4. sezon. Podczas eventu pokazano zwiastun zapowiadający pozostałe odcinki obecnie emitowanego 3. sezonu.

Także twórcy serialu „Pennyworth” otrzymali zamówienie na realizację trzeciego sezonu. Serial zmieni jednak dom: „Pennyworth” stworzony przez Epix został przejęty przez HBO Max. Nowe odcinki zobaczymy w 2022 roku.

Dostaliśmy też pierwszą zapowiedź „Naomi”. To nowy nadchodzący serial superbohaterski od stacji CW i DC. W tytułową superbohaterkę wciela się Kaci Walfall („Army Wives”). Twórcami serialu są Ava DuVernay („Jak nas widzą”) i Jill Blankenship („Arrow”). Premiera w 2022 roku.

Sprezentowano nam też pierwsze zdjęcie Gwendoline Christie wcielającej się we Lucyfera w serialu „Sandman”. Serial zadebiutuje na Netflixie, ale nie ma jeszcze ustalonej dokładnej daty premiery.