Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Wonder Woman 1984 – co nieco o spin-off’ie

Patty Jenkins (“Wonder Woman 1984”) opowiedziała wreszcie o spin-off’ie „Wonder Woman” oraz kontynuacji obrazu, który za miesiąc zagości w zachodnich kinach i na HBO Max.

Podobno Warner Bros. ma większe plany względem niezmordowanej Amazonki i świata, w którym dotychczas żyła. Według doniesień rozwijane są obecnie trzecia część przygód Diany i spin-off o mieszkankach Themysciry. Jenkins co prawda nie wyreżyseruje spin-off’u, choć będzie zaangażowana w projekt jako producentka.

Jeżeli chodzi o spin-off, Jenkins wymyśliła historię z Geoffem Johnsem, a potem przedstawili ją wytwórni. Fabuła rozpoczyna się po tym, jak Diana opuszcza Themyscirę. W filmie zostaną przedstawione zwroty akcji związane z tym, co wydarzy się między drugą a trzecią odsłoną „Wonder Woman”.

Oficjalnie nie rozpoczęła się jeszcze produkcja widowiska, ani nie podjęto decyzji, w którym przedziale czasu będzie toczyć się akcja. Zacznie się w trakcie I Wojny Światowej, ale nie do końca wiadomo, gdzie się skończy – szczególnie, że będzie miało to wpływ na „Wonder Woman 1984” i „Wonder Woman 3”.