Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Wyprawa do dżungli | Trwają prace nad kontynuacją

Wprawdzie premiera pierwszej części filmu „Wyprawa do dżungli” dopiero miała miejsce, ale okazuje się, że już trwają prace nad kontynuacją.

O sytuacji poinformował odtwórca jednej z głównych ról Dwayne Johnson za pomocą swego profilu na Twitterze. Aktor zdradził, że w najbliższy weekend ma spotkanie w sprawie sequela. Wskazuje to jasno, że Disney jest w trakcie wstępnych prac od pewnego czasu. Czy będą one kontynuowane na bardziej zaawansowanym poziomie? Wkrótce się zapewne dowiemy.

Inspiracją dla powstania filmu była popularna, wodna atrakcja z Disneylandu. „Jungle Cruise” ma pokazać pełną przygód wyprawę po amazońskich lasach deszczowych z Dwaynem Johnsonem w roli charyzmatycznego kapitana rzecznej łodzi i Emilą Blunt jako zdecydowaną odkrywczynią, która prowadzi misję badawczą.

W obsadzie znaleźli się ponadto Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Andy Nyman, Paul Giamatti, Simone Lockhart, Aidan Taggart, Quim Gutiérrez, Veronica Falcon i Dani Rovira. Film wyreżyserował Jaume Collet-Serra („Pasażer”), a scenariusz opracował zespół, składający się z Michaela Greena, Glenna Ficarra, Johna Requa, J. D. Payne i Patricka McKaya.

Wyprawa do dżungli


Źródło: Dwayne Johnson (Twitter)

Wyprawa do dżungli – materiały zza kulis