Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Z Hulka do Czarnej Wdowy?

W sieci pojawiła się informacja i zdjęcia, z których można wywnioskować, że William Hurt – generał Ross w „Incredible Hulk” i „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” – wystąpi w filmie o Natashy Romanoff.

William Hurt w MCU funkcjonuje jako generał Ross, zaś w komiksach przeistacza się wreszcie w Red Hulka, choć nie jest pewne, aby w filmach skorzystali z tego rozwiązania. Wiadomo za to, że akcja obrazu z Czarną Wdową ma dziać się głównie po wydarzeniach znanych z „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, więc można założyć, że Ross będzie próbował albo wyciągać konsekwencje od niektórych członków Avengers (trafi w końcu na Natashę), albo będzie śledzić Wdowę, żeby dotrzeć do pewnych informacji bądź Yeleny Belovy (w celu zaciągnięcia jej do nowej formacji herosów – Thunderbolts.

W obsadzie filmu znaleźli się – oprócz Scarlett Johansson („Ona”) i Florence Pugh („Midsommar: W biały dzień”) – David Harbour („Stranger Things”), Ray Winstone („Vincent”), Rachel Weisz (“Wierny ogrodnik”) i O.T. Fagbenle („Opowieść podręcznej”). Reżyserią zajęła się Cate Shortland („Lore”), scenariuszem natomiast Ned Benson („Zniknięcie Eleanor Rigby: Oni”) i Jac Schaeffer („Oszustki”).

„Czarna Wdowa” trafi do kin 1 maja 2020 roku.


Źródło: comicbookmovie.com