Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Zdjęcia ze sztuki Harry Potter and the Cursed Child!

Harry Potter and the Cursed Child” to jak zapewne wszyscy fani młodego czarodzieja wiedzą sztuka teatralna, której akcja rozgrywa się 19 lat po wydarzeniach z ostatniej części przygód Harry’ego. Dziś pojawiły się w sieci zdjęcia ze spektaklu!

Premiera sztuki ma mieć miejsce 30 lipca w London’s West End, jednak przedpremierowy pokaz dla prasy i mediów wzbudził zachwyty krytyków i recenzentów. Dla tych, którzy nie będą w stanie jej obejrzeć, 31 lipca pojawi się wersja książkowa owych wydarzeń.

Sztuka została napisana przez Jacka Thorne’a i Johna Tiffany’ego, jednak ogromny wkład miała w to również autorka serii, J.K. Rowling.

Oficjalny zarys fabuły „Harry Potter and the Cursed Child” wygląda następująco:

Harry Potter nigdy nie miał łatwego życia, a tym bardziej teraz, gdy jest przepracowanym urzędnikiem Ministerstwa Magii, mężem oraz ojcem trójki dzieci w wieku szkolnym.

Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

W rolę Harry’ego wciela się Jamie Parker, w Ginny Potter wciela się Poppy Miller, a w roli Albusa pojawia się Sam Clemmett. Natomiast Rona gra Paul Thornley, Hermionę – Noma Dumezweni, a angaż w roli ich córki, Rose Granger-Weasley, otrzymała Cherrelle Skeete. W dorosłego Draco wciela się Alex Price, nastomiast w roli jego syna – Scorpiusa, pojawi się Anthony Boyle.

Bez zbędnego przedłużania, oto pierwsze magiczne fotografie!

Harry Potter

 

Harry Potter 2

 

Harry i Ginny

 

Hermiona Harry Ron

 

Hermiona Ron

 

Scorpius i Albus

 

Malfoy

 

Malfoys

 

rodziny

 

rodziny 2

 

Hogwart

Fotografie: Manuel Harlan

Źródło: variety.com buzzfeed.com www.harrypottertheplay.com