Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Bez kategorii, Gry

Cień Władcy Demonów | Kampania wystartowała!

Wydawnictwo Alis Games wystartowała z kampanią gry fabularnej „Cien władcy demonów” na wspieram.to

KAMPANIA TRWA

Cień Władcy Demonów jest fabularną grą fantasy z elementami horroru, osadzoną w niebezpiecznym świecie. Proste zasady tworzenia postaci, intuicyjna i nieskomplikowana mechanika, szybka i śmiertelna walka, oraz mnóstwo unikalnych czarów to główne cechy systemu. Zanurz się w świat wykreowany przez Roberta J. Schwalba i weź udział w kampanii wspierającej polskie wydanie.

Świat potrzebuje bohaterów, lecz w dobie desperacji i nadchodzącej zguby zadowoli się kimkolwiek. Szaleńcy, mordercy, herosi czy najemnicy będą tak samo potrzebni, gdy nadejdzie czas w którym przyjdzie stanąć naprzeciw ciemności. Stolica Imperium spłynęła krwią, a bezgłowe ciało Imperatora jeszcze drży w konwulsjach u stóp tronu, na którym zasiada przywódca krwawego powstania orków. Nieśmiertelne elfy kradną noworodki podmieniając je na kukły, potrzebują dzieci by przemienić je w nowe elfy, sprzedać je do piekła… lub gdy chcą zrobić sobie nową czapkę. Stada bestii wylewają się z lasów, niszcząc i mordując wszystko co napotkają na swej drodze, zdesperowane pospólstwo szuka schronienia i pocieszenia gdziekolwiek może je znaleźć, chętnie wykorzystują to wyznawcy mrocznych sił.

Nie pytam „czy”, lecz „kiedy” nadejdzie koniec, i kim wy okażecie się gdy Władca Demonów wkroczy do naszego świata? Staniecie do walki z demonami, czy może razem z nimi podłożycie ogień pod stosami płonącymi aż po horyzont i zatańczycie na zgliszczach tego, co niegdyś nazywaliście domem. Kim staniecie się, gdy umrze świat?