Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Bez kategorii

Final Fantasy IV Complete Collection Special Edition już tej wiosny!

Cenega, wyłączny partner Square-Enix w Polsce, Czechach i na Słowacji poinformowała, że do planu wydawniczego firmy weszła gra Final Fantasy IV: The Complete Collection Special Edition.
Final Fantasy IV, która zdobyła uznanie, zarówno krytyków, jak i rzeszy graczy, opowiada historię mrocznego rycerza Cecila. Poszukując odkupienia wplątuje się on w walkę, od której wyniku zależeć będą losy świata. Ponad dekadę później, gdy znany jest już jej rezultat syn Cecila, Ceodore, bohater The After Years, staje przed podobnym wyzwaniem. Ale czy będzie miał siłę by podążyć ścieżką swego ojca?

Po raz pierwszy, bohaterowie i historia zawarte w Final Fantasy IV oraz jej kontynuacji The After Years zostały złączone w jedną, wspaniałą przygodę. Znaleźć w niej można obie te klasyczne gry, jak również zupełnie nową opowieść łączącą je w całość, z ulepszonymi efektami wizualnymi oraz dużą galerią, w której znajduje się mnóstwo filmów i ilustracji przygotowanych przez Yoshitakę Amano i innych cenionych artystów.
Wśród dodatków znalazły się wysokiej jakości karty kolekcjonerskie z projektami graficznymi z gier Final Fantasy IV i The After Years oraz tkanina do czyszczenia ekranu z dekoracją przedstawiającą Cecila z Final Fantasy IV, wszystko to umieszczone w ekskluzywnym rozkładanym pudełku. Znajdują się w nim również specjalne materiały możliwe do ściągnięcia i zastosowania w  grze DISSIDIA 012 [duodecim] FINAL FANTASY.
Gra ukaże się na platformę PSP jeszcze tej wiosny.

alt