Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Bez kategorii

Zwiastun drugiego sezonu Od zmierzchu do świtu już jest!

Właśnie pojawił się w sieci zwiastun nadchodzącego drugiego sezonu serialu Roberta Rodrigueza pt.„Od zmierzchu do świtu”. Serial zadebiutował w marcu 2014 roku na kanale El Rey Network. Teraz stacja szykuje się do wypuszczenia drugiego sezonu.

Serial „Od zmierzchu do świtu” to horroroparty na kultowym filmie o tym samym tytule(film miał premierę w 1996 roku, a w głównej roli mogliśmy zobaczyć Quentina Tarantino). Bohaterami serialu są dwaj bracia-bandyci, Seth i RichieGecko, którzy po napadzie na bank uciekają przed policją. Na swojej drodze napotykają rodzinę Fullerów i biorą ich za zakładników, by ich autem przekroczyć granicę Meksyku. Niestety natrafiają na swojej drodze na tajemniczy lokal ze striptizem, w którym roi się od… wampirów. Twórcy serialu postanowili rozbudować nieco historię wampirów, gdyż w wersji kinowej informacje te było mocno ograniczone.

W drugim sezonie, który będzie się składał z 10 odcinków, historia przenosi się do Teksasu, a bohaterowie po raz kolejny będą musieli stawić czoła wielkiemu niebezpieczeństwu. W obsadzie serialu ponownie zobaczymy D.J. Cotronę i ZaneHoltza. Premiera pierwszego odcinka już 25 sierpnia tego roku! Poniżej zwiastun produkcji: