Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Felietony

Geekowskie prezenty na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet niedługo, więc niektórzy mają już prezenty, inni czekają do ostatniej chwili, bo wystarczy kupić, a jeszcze inni panikują, bo właśnie przeczytali, że to zaraz, a pomysłu brak. Do tych ostatnich kieruję moją listę szczególnie.

Panowie, każda kobieta kocha kwiaty (i nie ważne, że kiedyś powiedziała, że woli książkę), ucieszy się nawet z tulipana za 2 zł, którego kupicie wysiadając z autobusu po drodze do domu, (najlepiej dołączonego do wspomnianej książki). A jeszcze bardziej z pięknie kwitnącego storczyka w doniczce. A najbardziej z roślinki, która nie tylko dba o siebie sama, ale jest także najsłodsza na świecie. Everyone love Groot.

groot

Skoro już była wspomniana książka, to warto także nadmienić jaka będzie tą odpowiednią. A ja polecam wam, bardzo dobrze przyjętą nową serię od Sarah J. Maas – Dwór cierni i róż. Połączenie baśni o Pięknej i Bestii oraz legend o czarodziejskich istotach, która świetnie nada się na wieczór po ciężkim dniu.

dworboth

Kto powiedział, że kobiety muszą dostawać tylko świecidełka? Istnieją również takie, które lubią prezenty praktyczne, a te wcale nie oznaczają nudnych. Coś idealnego dla fanek krwawych filmów i książek. Gotowałabym!

redsplash

A po ostrym chilli pora na słodkie śniadanie. Tak, tak, dobrze widać. Kto powiedział, że panowie nie mogą skorzystać na prezentach?

wafle

Skoro już mowa o korzystaniu to świetnym prezentem będzie para kubków, które pokazują oddanie drugiej osobie. Wypijecie wspólnie poranną kawę w niedzielny poranek.

kubekmoon

Jednak proszę nie zapominać, że wybranka potrzebuje drugi kubek do pracy, do której wybierze się Expressem z peronu 9 ¾.

kubek3i4

A jeśli mówimy już o drodze do pracy to przyda się szal, który będzie pasował do wiosennego płaszcza. Pamiętajcie, że różowy pasuje do wszystkiego!

szalikkot

Nie zapomnijcie także napisać lepszej połówce SMS z życzeniami miłego dnia, który odbierze na telefonie opakowanym prezentem od was. Cheshire cat zawsze wywoła uśmiech.

kotznowu

Warto także pamiętać, że niezależnie od wieku, każda kobieta lubi być czasem traktowana jak księżniczka i dostawać błyszczące prezenty. Tylko, że wasze księżniczki to nerd księżniczki i takie też muszą być błyskotki.

pierscionealeondrogibogowie

A poza tym wszystkim to zamiast kwiatka zawsze można podarować POPa! Bez okazji też! Jest ich tyle, że na każdy dzień roku wystarczy.
I można być każdą księżniczką.

828 315 ogolnie