Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dead Men Tell No Tales

Wydawnictwo All In Games w ostatnim tygodniu wypuściło na rynek piracką grę „Dead Men Tell No Tales”, w której wspólnymi siłami gracze muszą zmierzyć się z przeklętym skarbem i pamiętać, że czas im nie sprzyja.

Każdy chciał być kiedyś piratem, niewielu się to udało. Może najwyższy czas to zmienić? W grze „Dead Men Tell No Tales” Kane’a Klenko pozwala wczuć się w jednego z sześciu wilków morskich, posiadających unikalne zdolności, i rabujących płonący wrak. Ale życie byłoby zbyt proste, gdyby skarby dało się tak łatwo wynieść – na przeszkodzie graczów stają umarli i poszerzający się pożar.

 

„Dead Men Tel No Tales” to gra kooperacyjna, w której wcielacie się w zuchwałych piratów, próbujących zrabować skarby z płonącego statku. Aby tego dokonać, musicie walczyć z Trupia Załoga, gasić szalejący pożar oraz kontrolować zmęczenie swoich postaci.

Stawcie czoła wyzwaniu i dajcie się ponieść wspaniałej przygodzie!

Trupi Mściciel, największy postrach otwartych mórz płonie! Przed Wami ostatnia szansa, by wkraść się na statek i złupić legendarne skarby, jakie zgromadził na jego pokładzie upiorny kapitan Fromm i jego Trupia Załoga! Musicie dostać się na pokład Trupiego Mściciela, przeszukać jak najwięcej pomieszczeń, odnaleźć skrzynie z cennymi skarbami i czym prędzej wynieść je ze statku zanim ten doszczętnie spłonie.

Strzeżcie się jednak licznych niebezpieczeństw! Przyjdzie Wam stawić czoła Trupiej Załodze, oddziałowi umarlaków, broniącemu skarbu za wszelką cenę. Spod pokładu będą atakować Was niezliczone zastępy majtków, blokując drogę i utrudniając przeszukiwanie pokładu. Zadania nie ułatwi szalejący na statku pożar, który musicie systematycznie gasić, aby nie dopuścić do wybuchu beczek z prochem. Aby przeżyć musicie kontrolować własne zmęczenie i racjonalnie zarządzać dostępnym ekwipunkiem. Przed Wami trudna misja, ale jej powodzenie przyniesie Wam wymarzone bogactwo i sławę!