Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czarna Pantera 2 | Posłuchajcie piosenki Rihanny

W nadchodzącym widowisku Marvela „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” usłyszymy utwór Rihanny pt. „Lift me up”. To ballada, która powstała na cześć zmarłego w 2020 roku Chadwicka Bosemana, który wcielał się w postać Czarnej Pantery.


Właśnie dziś, 28 października, chwilę po oficjalnej premierze filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, zadebiutowała piosenka Rihanny promująca tę produkcję Marvela. Wysłuchajcie ballady „Lift Me Up”:

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” wprowadzi do MCU nową bohaterkę – Riri Williams, czyli Ironheart. We wcześniejszych zapowiedziach otrzymaliśmy już kadry z następczynią Tony’ego Starka, ale ten prezentuje kilka nowych ujęć.

Fabuła „Czarnej Pantery 2” jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Po śmierci Chadwicka Bosemana, który wcielał się w MCU w postać Czarnej Pantery, nie wiemy czego możemy się spodziewać. Potwierdzono jedynie, że to właśnie Shuri oraz Okoye będą głównymi bohaterkami nadchodzącej produkcji. W obsadzie obok Wright i Guriry pojawią się też Angela Bassett, Martin Freeman, Lupita Nyong’o i Winston Duke.

Za kamerą stanął ponownie Ryan Coogler, który wspólnie z Joe Robertem Colem napisał też scenariusz produkcji. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafi do kin 11 listopada 2022 r.