Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Namor dostanie solowy film? | Marvel rozwiewa nadzieje

W kinach gości druga odsłona „Czarnej Pantery” i sprezentowała widzom sporo ciekawych wątków. Jednym z nich jest niejednoznaczny antagonista produkcji, Namor (Tenoch Huerta). Czy jego postać ma szanse dostać solowy film?

Niestety, przynajmniej w najbliższej przyszłości, Namor nie dostanie solowej przygody. Zdradził to jeden z producentów Marvel Studios , Nate Moore. Namor należy do studia Universal Pictures i przez to może pojawiać się w filmach z MCU, ale licencja nie obejmuje solowej produkcji.

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” zagościła w polskich kinach 11 listopada. Gwiazdami obsady są Letitia Wright i Danai Gurirra oraz Angela Bassett, Martin Freeman, Lupita Nyong’o, Winston Duke, Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena i Alex Livanalli.

Za kamerą stanął ponownie Ryan Coogler, który wspólnie z Joe Robertem Colem napisał też scenariusz widowiska. Poniżej przypominamy oficjalny opis i zwiastun produkcji:

W najnowszej produkcji Marvel Studios – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” – Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Czekają ich nowe wyzwania, więc bohaterowie z pomocą War Dog Nakii (Lupita Nyong’o) i Everetta Rossa (Martin Freeman) jednoczą siły i przecierają nowe szlaki dla królestwa Wakandy. Tenoch Huerta debiutuje w roli Namora, króla tejemniczej podwodnej nacji.