Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Doktor Strange w multiwersum obłędu | Spoilerowy teaser od Marvela

W najnowszym materiale promującym wyczekiwane widowisko „Doktor Strange w multiwersum obłędu” dostaliśmy nowe spojrzenie na wariant Kapitan Marvel i… Profesora X!

Marvel zaprezentował w najnowszym spocie on m.in. pierwsze oficjalne spojrzenie na walkę Kapitan Carter z Wandą Maximoff. Okazuje się, że jest to wariant Kapitan Marvel i prawdopodobnie to nikt inny jak Maria Rambeau! Kolejną rewelacją jest obecność prawdopodobnego lidera Illuminati – Profesora X. W teaserze pojawia się fotel Xaviera, które fani znają z… kreskówki z lat 90-tych XX wieku.

Wspominany spot oraz finałowy zwiastun „Doktor Strange w multiwersum obłędu” prezentujemy poniżej:

Za kamerą widowiska „Doktor Strange w multiwersum obłędu” stanął Sam Raimi („Spider-man 1-3”, „Martwe zło”), a gwiazdą jest oczywiście powracający w tytułowej roli Benedict Cumberbatch. Obok niego na ekranie pojawią się też Rachel McAdams (Dr. Christine Palmer), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Chiwetel Ejiofor (Mordo), Benedict Wong (Wong) i Xochitl Gomez (America Chavez / Miss America).

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” ma być powiązany fabularnie z serialem „WandaVision”. Premiera obrazu zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku.