Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Dwayne Johnson rezygnuje z Black Adama?

Przyszłość Black Adama w DCEU stanęła pod znakiem zapytania. Nie wiadomo czy Dwayne Johnson zdecyduje się na powrót do roli w kolejnych widowiskach. I nie wiadomo czy nowi szefowie DC będą chcieli szybkiego powrotu tej postaci…

Wiadomo natomiast, że Dwayne Johnson nie kryje się ze swoją niechęcią do postaci Shazama, że zdecydowanie odmawia wystąpienia w roli Black Adama w „Shazam: Gniew bogów”. Bohater grany przez Johnsona może mieć problemy też z innego powodu.

Ostatnio poinformowano, że Henry Cavill nie powróci jako Superman. Włodarze DC James Gunn i Peter Safran mają inną wizję Człowieka ze Stali, z nowym aktorem na pokładzie. Planują większe porządki w DCEU – Gunn ma zamiar osobiście napisać scenariusz nowego filmu o Supermanie. Chwilę temu zapowiedziano też, że duet twórców DC zrezygnował z „Wonder Woman 3”, a przynajmniej z Patty Jenkins w roli reżyserki serii. Więc również przyszłość Black Adama stanęła pod znakiem zapytania.

Na chwilę obecną żadne oficjalne decyzje nie zostały podjęte (lub podane do wiadomości). Jednak fakt, że Dwayne Johnson przestał obserwować oficjalne konto Black Adama na Instagramie, daje wiele do myślenia i nie są to pozytywne myśli. Sytuacji Black Adama nie poprawiają też niezadowalające wyniki finansowe widowiska, które zarobiło dla studia zaledwie połowę spodziewanej kwoty.