Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Godzilla vs. Kong | Poznaliśmy tytuł sequela?

Najnowsze informacje medialne, jakie pojawiły się w sieci dotyczą zakończenia prac na planie kontynuacji „Godzilla vs. Kong”. Możliwe też, że poznaliśmy oficjalny tytuł sequela!

Po ponad 3 miesiącach zakończono zdjęcia na planie kontynuacji filmu „Godzilla vs. Kong”. Z tej okazji obsada, jak i cała ekipa, otrzymała sporo gadżetów związanych z produkcją. Możliwe, że ujawniły one oficjalny tytuł nadchodzącego filmu.

Na zamieszczonych w mediach społecznościowych zdjęciach widnieją wspomniane gadżety z logo produkcji i napisem: „Godzilla and Kong”. Tytuł sequela nie zmienił się więc aż tak diametralnie. Jednak dodanie „i” zamiast „kontra” zgadzałoby się z ujawnionym niedawno opisem sequela. W dwójce zmieni się relacja między tytułowymi stworami, które nie będą ze sobą walczyć, ale współpracować.

Na chwilę obecną wytwórnie Warner Bros. ani Legendary Entertainment nie potwierdziły, że „Godzilla and Kong” to oficjalny tytuł produkcji.

Plan filmowy widowiska usytuowany był w Australii. Oficjalny opis filmu informuje, że Kong i Godzilla zmierzą się z kolosalnym, nieznanym zagrożeniem, kryjącym się do tej pory w naszym świecie, a którego istnienie kwestionuje istnienie tytułowych potworów i ludzi. Widowisko zgłębi też historię tytanów, ich pochodzenia oraz tajemnice jakie kryje Wyspa Czaszki.

Premiera sequela „Kong vs Godzilla” zaplanowana jest na 15 marca 2024 roku.