Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

John Wick | Finałowy zwiastun 4. rozdziału widowiska akcji

Za nieco ponad miesiąc do polskich kin trafi 4. część cyklu „John Wick” z Keanu eevsem w tytułowej roli. Jakich przeciwników tym razem spotka na swej drodze legendarny zabójca? Zobaczcie ich z bliska na galerii plakatów!

Oficjalny opis widowiska „John Wick: Chapter 4”:

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

 

Reżyserią widowiska ponownie zajął się Chad Stahelski. Scenariusz napisali Shay Hatten i Michael Finch. W obsdzie produkcji znalazły się też takie nazwiska jak: Ian McShane, Lance Riddick, Hiroyuki Sanada, Laurence Fishburne czy Clancy Brown.

Premiera „John Wick: Chapter 4” 24 marca 2023 roku.