Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Kraven The Hunter | Kolejne zakulisowe zdjęcia

Aaron Taylor-Johnson pracuje na planie zapowiedzianego przez Sony filmu „Kraven The Hunter”. Zobaczcie aktora na nowych zakulisowych fotografiach.

Aaron Taylor-Johnson wcieli się w tytułową rolę w nadchodzącym „Kraven The Hunter” o jednym z głównych wrogów komiksowego Spider-Mana. Ekipa filmowa pracuje obecnie na planie w Wielkiej Brytanii i teraz dostaliśmy nowe spojrzenie na głównego bohatera historii:

Kraven the Hunter to pseudonim Sergeia Kravinoffa, syna sowieckich imigrantów. Jego nadludzka siła, zwinność oraz refleks sprawiają, że uważa się za najlepszego myśliwego na świecie. Po raz pierwszy jego postać pojawiła się w 1964 roku na łamach „The Amazing Spider-Man #15”.

Reżyserią filmu zajmuje się J.C. Chandor („Chciwość”). Fabułę filmu rozpisał zespół scenarzystów w składzie: Art Marcum, Matt Holloway oraz Richard Wenk. Główną rolę w filmie dostał Aaron Taylor-Johnson, a na ekranie zobaczymy też Russella Crowe’a, Arianę DeBose i Freda Hechingera, a niedawno do obsady dołączyli też Alessandro Nivola i Levi Miller.

Premierę „Kraven the Hunter” zaplanowano na 13 stycznia 2023 roku.