Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Miles Morales powraca | Zobaczcie nowe zdjęcie z kontynuacji animowanych przygód Spider-Mana od Sony

Magazyn Empire zaprezentował nowy fotos z nadchodzącego animowanego widowiska „Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part One”. Co wiemy o projekcie?

Jednynka – „Into the Spider-Verse” z 2018 roku, zachwyciła widzów przede wszystkim stroną wizualną. Animacja łączyła w sobie techniki 2D (tradycyjne) oraz 3D (komputerowe), stanowiąc jedną z niewielu w tej hybrydowej formie artystycznej. Jak donosi Empire, „Spider-Man: Across the Spider-Verse” pójdzie jeszcze dalej. Jak zapowiada scenarzysta i producent obu filmów, Phil Lord, 2. część przygód Milesa Moralesa ma charakteryzować się aż 6 różnymi stylami graficznymi.

W drugim filmie młody superbohater zmierzy się ze złoczyńcą o pseudonimie Spot, który potrafi otwierać międzywymiarowe portale i wykorzystuje swoje moce do popełniania przestępstw. Twórcy zapewnili też, że zobaczymy wiele nowych wcieleń Spider-Mana.

Na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej o fabule produkcji. W obsadzie „Spider-Man: Across the Spider-Verse” pojawią się takie gwiazdy, jak: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Daniel Kaluuya oraz Luna Lauren Velez

„Spider-Man: Across the Spider-Verse – Part One” wejdzie do kin 2 czerwca 2023 roku, a „Part Two” zadebiutuje na ekranach 29 marca 2024 roku.