Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sierota: Narodziny zła | Urocza morderczyni wraca…

Pamiętacie tę słodką sierotę, którą przygarnęła rodzinka z dwójką dzieci, a potem okazała się… potworem w ciele dziecka z morderczymi skłonnościami? Cóż, mała powraca i nie będzie zrywać stokrotek.

„Sierota” to pełnometrażowa produkcja z 2009, opowiadająca o parze, która po stracie dziecka decyduje się zaadoptować dziewięcioletnią Esther i sprawić, że jej smutne, pełne niezagojonych ran życie nabierze rumieńców, a oni sami zdołają przeżyć prywatną traumę… Okazuje się, że dobre intencje sprowadzają na nich przekleństwo, które na stałe odbije się na ich psychice. A teraz mała Esther powraca – z tym, że obecnie widzowie będą mieć szansę na zapoznanie się z jej wcześniejszymi perypetiami.

„Sierota: Narodziny Zła” opowie o ucieczce z estońskiego zakładu psychiatrycznego do USA, gdzie Esther podszywa się pod zaginioną córkę bogatej rodziny. Całość została zrealizowana z myślą o usłudze Paramount+.

W obsadzie pojawili się Isabelle Fuhrman, Julia Stiles, Morgana Easton-Fitzgerald, Matthew Finlan i Rossif Sutherland. Premiera będzie mieć miejsce 19 sierpnia 2022, a nad Wisłą pojawi się 23 września 2022.