Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Sok z żuka 2 | Jenna Ortega negocjuje rolę!

Najnowsze medialne pogłoski wskazują, że gwiazda „Wednesday”, Jenna Ortega, może pojawić się w sequelu „Soku z żuka” Tima Burtona.

Jenna Ortega prawdopodobnie pojawi się w „Soku z żuka 2” („Beetlejuice”). Tak przynajmniej twierdzi serwis The Hollywood Reporter. Aktorka prowadzi obecnie rozmowy odnośnie roli Lydii Deetz, córki bohaterki granej przez Winonę Ryder.

Ortega znajduje się obecnie w centrum zainteresowania Hollywood, a jej kariera krąży wokół produkcji ze świata horroru, komedio horroru i kina grozy. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w dwóch najnowszych odsłonach „Krzyku”, „X” oraz netflixowym hicie „Wednesday”. Na planie tego serialu pracowała z Timem Burtonem, który najwyraźniej chce kontynuować współpracę z aktorką przy tworzeniu drugiej części „Soku z żuka”. W sequelu powróci Michael Keaton oraz wcześniej wspomniana Winona Ryder.

Gwiazdami obsady oryginału byli: Alec Baldwin,Catherine O’Hara,Geena Davis, Jeffrey Jones, Michael Keaton oraz Winona Ryder. Poniżej przypominamy oficjalny opis i zwiastun „Soku z żuka” (1988):

Beetlejuice to horror o nadprzyrodzonych mocach z nietypowym humorystycznym akcentem. W wyreżyserowanym przez Tima Burtona filmie zagrali Michael Keaton, nagrodzona Oscarem Geena Davis, Alex Baldwin i Winona Ryder. Para miłych, młodych i ceniących sobie spokój duchów (w tych rolach Baldwin i Davis) usiłuje przepędzić pretensjonalnych ludzi, którzy wprowadzili się do ich domostwa. Mający im w tym pomóc demoniczny duch (Keaton) szybko wymyka się spod kontroli. Zaczyna się wartka, prześmieszna i bardzo straszna komedia fantasy!