Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

To on jest nowym Hellboyem | Jack Kesy wystąpi w The Crooked Man

Wytwórnia Millennium Media zdecydowała, że aktor znany m.in. z „Deadpoola 2” czy „Baywatch. Słoneczny patrol” , Jack Kesy zagra główną rolę w nowej odsłonie „Hellboya”.

Po Ronie Perlmanie i Davidzie Harbourze to właśnie Jack Kesy wcieli się w Hellboya. 36-letni aktor zagra główną rolę w widowisku „The Crooked Man”. Obok niego na ekranie pojawią się Jefferson White („Yellowstone”) jako Tom Ferrell oraz Adeline Rudolph („Resident Evil”) jako Bobbie Jo Song.

Za kamerą stanie Brian Taylor (dwie części „Adrenaliny”, „Ghost Rider 2”), który będzie reżyserował na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Goldena oraz autora komiksowego pierwowzoru Mike Mignola. Prace na planie widowiska mają rozpocząć się wiosną w Bułgarii.

O czym opowie „The Crooked Man”? Akcja filmu zostanie osadzona w latach 50-tych XX wieku w Appalachach. Hellboy i jego partner z Biura Badań Paranormalnych i Obrony prowadzą śledztwo w sprawie małej społeczności dręczonej przez wiedźmy. Liderem czarownic jest demon Lichwiarz, który ma związek z przeszłością Hellboya. Reżyser potwierdził, że jego film będzie posiadać kategorię wiekową R