Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Asterix & Obelix: Slap Them All! | Z liścia Rzymianina

Firma Microids ogłosiła, że gra Asterix & Obelix: Slap Them All! jest już dostępna na konsolach w dwóch wyjątkowych edycjach pudełkowych – Limited Edition oraz Collector’s Edition. Z okazji tej ekscytującej premiery pojawił się nowy zwiastun, poświęcony temu, co najlepsze – oklepywaniu Rzymian! Zobaczysz go już teraz w serwisie YouTube.

Słynni Galowie Asteriks i Obeliks powracają i dadzą popalić Rzymianom na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Dołącz do nich i przeżyj ekscytującą przygodę przemierzając kultowe lokacje z komiksów, takie jak Galia, Egipt, a nawet Hiszpania!

Pokaż na co cię stać! Jest rok 50. przed narodzeniem Chrystusa. Cała Galia podbita jest przez Rzymian… Cała? Nie! Jest taka osada, gdzie nieugięci Galowie wciąż jeszcze stawiają opór najeźdźcy. Graj jako Asteriks lub Obeliks i wyrusz na wyprawę do najsłynniejszych krain znanych z kart kultowej serii komiksów, po drodze piorąc po twarzach rzymskich legionistów, piratów, bandytów, a nawet strasznych Normanów!

Zespół Mr Nutz Studio odpowiada za przygotowanie gry Asterix and Obelix: Slap them All! i uczynienie przygody tak wierną oryginalnym komiksom, jak to tylko możliwe. Twórcy zdecydowali się na kierunek artystyczny bardzo zbliżony do komiksu, gdzie postacie, sceneria i animacje są rysowane ręcznie. To prawdziwy hołd dla animowanych klasyków 2D, wykonany w stylu, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom Asteriksa, jak i graczom retro.

W odróżnieniu od magicznego napoju Paroramiksa, rozgrywka nie zawiera żadnego tajnego składnika poza klasyczną, dobrą zabawą. Po prostu pomyśl o podstawowych mechanikach definiujących chodzone bijatyki i dodaj tryb lokalnej współpraci. Na Jupitera i Teutatesa, poszaleli ci Galowie!

Gra Asterix & Obelix: Slap Them All! jest dostępna w następujących wydaniach:

Asterix & Obelix: Slap them All! Limited Edition, w której skład wchodzi:

– gra Asterix & Obelix: Slap them All! w specjalnym pudełku

– breloczek

– dwa arkusze naklejek

– trzy litografie


Źródło: Koch Media