Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Biomutant | Już we wrześniu na konsolach PS5 i Xbox Series X|S!

Czyż to nie było sprytne? THQ Nordic tylko czekało aż jak najwięcej osób zaopatrzy się w konsole PlayStation®5 lub Xbox Series X™! A teraz pora przywitać na nich Biomutanta!

Biomutant pojawi się na platformach PlayStation®5 i Xbox Series X|S już 6 września tego roku, w spodziewanej cenie detailcznej 169,99. Dotychczasowi posiadacze wydań na konsole Xbox One i PlayStation 4 otrzymają bezpłatną aktualizację do nowej generacji (hej, ale tylko z Xboxa na Xboxa i z PlayStation na PlayStation!) i nawet będą mogli przenieść zapisy stanu gry.

Szczegóły wersji na PlayStation®5:


Wybierz jeden z trzech różnych trybów graficznych:

– Jakość: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K
– Swobodna jakość: 40+ klatek na sekundę, średnio 50-60 klatek na sekundę, w rozdzielczości do 4K
– Wydajność: stałe 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p

BIOMUTANT® na PS5 uwalnia nie tylko liczbę klatek na sekundę, ale także moc kontrolera DualSense™. Zanurz się jeszcze bardziej w grze dzięki efektom dotykowym, adaptacyjnym efektom „Trigger”, czujnikowi ruchu i wbudowanemu głośnikowi. Ponadto, karty aktywności, dostępne wyłącznie na PlayStation, oferują wiele różnych sposobów na ponowne wejście w świat BIOMUTANT®. Jeśli posiadasz już wersję na PlayStation®4, możesz bezpłatnie zaktualizować ją do tej ulepszonej wersji, a nawet przenieść pliki zapisu z PS4!

Szczegóły wersji na Xbox Series S|X:


BIOMUTANT® teraz w płynniejszej i piękniejszej wersji niż kiedykolwiek wcześniej, z ultraszybkim czasem ładowania, natywną rozdzielczością 4K i nawet 60 klatkami na sekundę dla Xbox Series X oraz rozdzielczością 1440p i nawet 60 klatkami na sekundę dla Xbox Series S. Wybierz jeden z trzech różnych trybów graficznych:

– Jakość: 30 klatek na sekundę w rozdzielczości 4K (1440p dla Series S)
– Swobodna jakość: 40+ klatek na sekundę, średnio 50-60 klatek na sekundę, w rozdzielczości do 4K (1440p dla Series S)
– Wydajność: stałe 60 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p (1080p dla Series S)

Jeśli posiadasz już wersję na Xbox One, możesz bezpłatnie zaktualizować ją do tej ulepszonej wersji, a nawet przenieść pliki zapisu z Xbox One!