Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Brian Boru | Pojedynek o koronę Irlandii

Miłośnicy gier planszowych już niebawem będą mieli okazję zanurzyć się w epickiej historii Irlandii, dzięki najnowszej grze autorstwa Peera Sylvester’a – „Brian Boru”. Ta ambitna gra przenosi nas w czasy wojen klanów, gdzie gracze będą mogli wcielić się w postaci wielkich przywódców i walczyć o dominację na wyspie.

Gra zostanie wydana przez Portal Games. „Brian Boru” to dynamiczna i rywalizacyjna gra strategiczna, w której każdy ruch gracza ma wpływ na dalszy przebieg rozgrywki. W trakcie gry gracze będą musieli podejmować trudne decyzje.

Autor gry, Peer Sylvester, znany jest z takich produkcji jak „The King is Dead” czy „The Lost Expedition”. W swoich grach zawsze stawia na oryginalne podejście do mechaniki rozgrywki i tworzy produkcje, które zaskakują swoją głębią i złożonością.

„Brian Boru” to gra, która na pewno przypadnie do gustu miłośnikom gier planszowych, którzy cenią sobie ciekawe i wymagające produkcje. Portal Games zapewnia, że polska wersja gry będzie doskonale przetłumaczona i wydana w wysokiej jakości. Premiera gry już niebawem (maj 2023), więc warto trzymać rękę na pulsie i czekać na okazję, by zagrać w tę niezwykłą produkcję.