Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Chorus | Ścieżka dźwiękowa dostępna w streamingu!

Ścieżka dźwiękowa z gry Chorus jest już dostępna: możesz odkryć 26 wciągających utworów w ponad 35 różnych serwisach streamingowych z muzyką, w tym między innymi w Apple Music, Spotify, Amazon Music oraz YouTube.

Kompozytor Pedro Macedo Camacho ściśle współpracował z reżyserem dźwięku w Deep Silver FISHLABS, Philippem Muckenfussem, czego rezultatem było około 180 minut muzyki, tworzonej jednocześnie z grą, przez prawie dwa lata, od szkiców koncepcyjnych aż do ostatnich szlifów.

Specjalizujący się w muzyce klasycznej Camacho stworzył swoją pierwszą kompozycję w wieku lat 10 i pracował dotychczas nad utworami do takich gier, jak A Vampyre Story, Civilization 5, Wiedźmin 3, Star Citizen, Wolfenstein II: The New Colossus czy World of Warcraft: Shadowlands.

Klimatyczna ścieżka dźwiękowa, skomponowana całkowicie zdalnie, jest prawdziwie globalnym projektem, z Camacho – głównym kompozytorem – pracującym w Portugalii, pochodzącą z Mongolii wokalistką Úyangą Bold nagrywającą w Stanach Zjednoczonych, dodatkową muzyką autorstwa Alexa Pfeffera z Niemiec, jednym synth designerem we Francji, drugim z Wielkiej Brytanii, ale przebywającym w Azji Południowej, orkiestrą w Bułgarii oraz reżyserem dźwięku w Niemczech, w studiu Deep Silver FISHLABS.

Zobacz oficjalny zwiastun ścieżki dźwiękowej z gry Chorus już teraz na YouTube i pobierz dodatkowe materiały audiowizualne z produkcji owego soundtracka z naszego serwera prasowego. Dostępny jest tam także zapis sesji Q&A z kompozytorem Pedro Macedo Camacho, z którego można korzystać do woli przy przygotowywaniu swoich tekstów. Dla redakcji i twórców głębiej zainteresowanych tematem istnieje ponadto możliwość przeprowadzenia wywiadu z Pedro. Wówczas zapraszam do kontaktu ze mną i zasygnalizowanie takiej woli.

Chorus opowiada o doskonałej pilotce Narze i jej inteligentnym statku Opuszczonym w ich podróży ku odkupieniu, z umiejętnym balansem pomiędzy spektakularną eksploracją kosmosu, a szaloną, szybką akcją. Odkrywaj niesamowite widoki w przestrzeni kosmicznej i ciasne, krystaliczne korytarze, gdy będziesz walczyć o uwolnienie galaktyki od tajemniczego kultu zwanego Kręgiem.

Krąg zarządzany jest przez Wielkiego Proroka, ale niewiele wiadomo o tej tajemniczej postaci. Pod jego dowództwem Nara i Opuszczony byli odpowiedzialni za wiele ważnych zwycięstw i zbrodni Kultu na drodze do dominacji nad galaktyką. Niegdyś najbardziej śmiercionośna wojowniczka Kręgu, Nara jest teraz najbardziej poszukiwanym przez nich zbiegiem.

Tę wciągającą narrację wspiera oszałamiająca rozgrywka: latanie Opuszczonym jest ekscytujące, a graczy z pewnością zachwyci korzystanie z broni, mocy i umiejętności akrobacyjnych statku podczas walk w stanie nieważkości.

Gra Chorus jest dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, PC (Epic Games Store i Steam), Google Stadia i Amazon Luna.


Źródło: Koch Media