Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Crossfire: Legion | Jeszcze chwila do startu

CROSSFIRE: LEGION, wypełniona szybką akcją strategia czasu rzeczywistego, przejdzie z Wczesnego Dostępu wprost do sklepów już 8 grudnia tego roku. Gra zaoferuje też użytkownikom Darmowy Weekend, dzięki czemu potencjalni fani będa mogli się z nią zapoznać między 8 a 11 grudnia.

v

CROSSFIRE: LEGION znacznie się rozrósł od wkroczenia we Wczesny Dostęp w maju tego roku. Ten czas okazał się niezwykle cenny, a ścisła współpraca z pełną pasji i doświadczenia społecznością fanów RTSów nauczyła nas, co dzisiejsi fani klasycznych RTSów chcą zobaczyć w grze i pozwoliło ją uformować do obecnego kształtu.

Na przykład nasz oryginalny system meta-postępów, wykorzystujący miękką walutę do odblokowywania jednostek i dowódców w zagmatwanym „sklepie”, został natychmiast usunięty z powodu obaw graczy, że możemy wprowadzić mikrotransakcje na przedmioty wpływające na rozgrywkę. Zniszczyłoby to również bezpośredniość klasycznego doświadczenia RTS, w którym pełen zestaw narzędzi jest dostępny od samego początku.

Wysłuchaliśmy opinii społeczności, dzięki czemu porzuciliśmy system progresji, skupiając się na dodawaniu zawartości, poprawek balansu, itp. Gra przeszła długą drogę, oferując teraz mnóstwo trybów rozgrywki, map, jednostek, a nawet kreator map. Wszystko to składa się na hojną zawartość i atmosferę klasycznych RTSów z dawnych lat.