Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Crossfire: Legion | Już wkrótce we wczesnym dostępie!

Prime Matter i Smilegate ogłaszają, że wypakowana akcją strategia czasu rzeczywistego Crossfire: Legion będzie dostępna we wczesnym dostępie w serwisie Steam wiosną tego roku.

Umieszczona w znanym i popularnym uniwersum Crossfire, gra stawia gracza przeciwko graczowi, gdy rywalizujące frakcje walczą o globalną dominację.

Wejście we wczesny dostęp pozwoli fanom z całego świata zagrać w prawdziwy współczesny RTS akcji z ukłonem w stronę klasycznych gier, które zdefiniowały gatunek i da im szansę kształtować i definiować grę, od trybów po mapy i jednostki.

Grę przygotowuje kanadyjski developer Blackbird Interactive. Game designer Maurice Grela stwierdził, że opinie społeczności i graczy były kluczowe dla sposobu, w jaki chcieli ukształtować grę.

„Gracze RTSów wiedzą, czego chcą i co powinna zapewnić im współczesna gra. Kto będzie mieć lepszą pewność, że myślimy tak samo?

Wszystkim fanom gatunku oferujemy możliwość zaangażowania się w rozwój gry. W ciągu najbliższych miesięcy udostępnimy kilka wspaniałych funkcji i trybów gry. Postaramy się dodać mnóstwo zawartości po wejściu we wcześniejszy dostęp.”

Developerzy ogłosili również plan działania przedstawiający wszystkie nadchodzące wydarzenia jeszcze przed premierą wczesnego dostępu, w tym nową trzecią frakcję.

Gracze, którzy chcą szybciej zagrać, mogą zapisać się i otrzymać szansę przystąpienia do testu technicznego, gdzie wybiorą jedną z dwóch frakcji, Blacklist lub Global Risk, wraz z odpowiednim dowódcą. Następnie będą walczyć na dwóch bardzo zróżnicowanych mapach w trybie wieloosobowym 1 na 1 lub 3 na 3.

A gdyby tego było mało, zupełnie nowy zwiastun zapowiadający nadchodzącą grę i dający graczom podgląd postaci i akcji został dziś opublikowany w serwisie YouTube. Więcej informacji o grze, w tym możliwość rejestracji do testu technicznego znajduje się natomiast na karcie Crossfire: Legion w serwisie Steam.


Źródło: Koch Media | Prime Matter (YouTube)