Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Crysis Remastered Trilogy | Wersja na Switch już w sklepach!

Kolekcja trzech gier z kultowej serii Crysis, zremasterowanych, aby doskonale działały na konsoli Nintendo Switch, jest już dostępna w sprzedaży.

Crytek wraz z Saber Interactive i Koch Media z przyjemnością ogłaszają, że Crysis Remastered Trilogy, kolekcja zawierająca usprawnione gier Crysis, Crysis 2 i Crysis 3 w wersji dla pojedynczego gracza, trafiła dziś do sklepów w wydaniu pudełkowym na konsolę Nintendo Switch.

Crysis Remastered Trilogy zawiera:

Crysis Remastered

Prosta misja ratunkowa stała się polem wielkiej bitwy, gdy kosmiczni najeźdźcy zaatakowali archipelag wysp Lingshan. Wcielasz się w superżołnierza o imieniu Nomad, uzbrojonego w potężny nanokombinezon o niezwykłych umiejętnościach. Użyj szerokiego arsenału broni modułowej, dostosuj swoją taktykę i sprzęt, aby pokonać wszystkich wrogów w ogromnym, otwartym świecie.

Crysis 2 Remastered

Kosmici wrócili do świata spustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy pustoszą Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty dysponujesz technologią pozwalającą stawić im opór. Wyposażony w ulepszony Nanokombinezon 2.0, dostosuj go oraz broń w czasie rzeczywistym do swoich preferencji i odblokuj potężne nowe umiejętności, walcząc o przetrwanie ludzkości.

Crysis 3 Remastered

Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok. W dalszym ciągu poszukujesz Cepida Alfa, jednak teraz musisz również odkryć prawdę na temat korporacji CELL, która przeobraziła Nowy Jork w rozległy las deszczowy osłonięty gigantyczną nanokopułą. Walcz przedzierając się przez siedem odrębnych dzielnic i miażdż przeciwników brutalną siłą, korzystając z doskonałej technologii nanokombinezonu, lub skradaj się, aby osiągnąć cel i zostać cichym zbawicielem ludzkości. Gdy pod ręką masz nowy, potężny i zabójczy łuk – Drapieżcę, każdy sposób na uratowanie świata jest dobry.

Wydanie pudełkowe pierwszej odsłony seriii – Crysis Remastered na Nintendo Switch ukazało się w zeszłym roku, podobnie jak kolekcja Crysis Remastered Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One. Dziś nastąpiła natomiast pudełkowa premiera Crysis Remastered Trilogy na Nintendo Switch w polskiej wersji językowej (C1 – napisy, C2 i 3 – napisy oraz dubbing).

 


Źródło: Koch Media