Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Czarodziej, złodziejka i rycerz wchodzą do karczmy…

THQ Nordic GmbH i Frozenbyte są gotowi wysłać graczy na kolejną przygodę: seria Trine powraca, a jej najnowsza odsłona ukaże się na platformy PC, PS4™, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo® Switch!

Trine 5: A Clockwork Conspiracy zabierze czarodzieja Amadeusza, złodziejkę Zoyę i rycerza Pontiusza na najbardziej wypełnioną akcją podróż w ich dotychczasowej wspólnej historii! Zagadki będą zmieniać poziom trudności w zależności od liczby graczy, gra zaoferuje również system zadań umiejętności oraz całkowicie nowe, taktyczne i wielofazowe walki z bossami!

Ta 2,5 wymiarowa, pełna przygód platformówka z łamigłówkami osadzona w fantastycznym, baśniowym świecie, oferuje graczom dwadzieścia pięknie zaprojektowanych poziomów do eksploracji. Od lśniących jaskiń z klejnotami po niebezpieczne podwodne korytarze. Pamiętaj jednak, że troje bohaterów stanie do walki z nikczemnymi i dwulicowymi złoczyńcami, którzy nie cofną się przed niczym, by przejąć kontrolę nad królestwem. Niezależnie od tego, czy grasz sam, lub z maksymalnie trójką znajomych w sieciowym albo lokalnym trybie współpracy, bohaterowie Trine muszą się zjednoczyć, aby odeprzeć przerażającą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój i sprawiedliwość na ziemi. Zegar do ocalenia świata Trine tyka!

Gra Trine 5: A Clockwork Conspiracy jest przygotowywana przez studio Frozenbyte z Helsinek i pojawi się na platformach PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™, Xbox Series S/X™ oraz Nintendo Switch™ w polskiej wersji językowej (z napisami).