Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dead Island 2 | Kolejny zwykły dzień w HELL-A

Już jest brawurowy nowy pokaz Dead Island 2, informujący graczy o zawartości w ujmujący sposób za pomocą świetnego, krótkiego filmu aktorskiego.

 
Pokaz to aktorska, sensacyjna przygoda z udziałem trzech fikcyjnych postaci, osadzona w świecie podobnym do Dead Island 2. 
 
Wojsko już dawno odeszło. 
 
Podążamy za nieustraszonymi ocaleńcami poszukującymi schronienia przed epidemią wirusa i hordami zombie. 
 
Wędrując po rzekomo opuszczonej rezydencji lokalnego producenta gier wideo 
i filmów w Hollywood Hills w Los Angeles, ocaleńcy wkrótce odkryją, że nigdzie nie jest bezpiecznie.

W programie zobaczymy również zupełnie nowy zwiastun Dead Island 2 Welcome To HELL-A. 
Dołączcie do postaci z gry, Jacoba i Amy, podczas pocztówkowej wycieczki. 
 
Zobacz naszą wyjątkową technologię gore, ulepszalne bronie i system walki, 
a także, oczywiście, makabryczne zombie, gdy ich pogromcy oprowadzą was po swoim stylowym, spalonym słońcem podwórku, gdzie gromią zombie.

Przedstawione są wszystkie znane atrakcje turystyczne, od Beverly Hills po wybrzeże Santa Monica, a nawet płonący napis „Hollywood”. To prawdziwa wizytówka miejsca, gdzie raj spotyka się z piekłem w Dead Island 2.

Zobaczcie w pełnej krasie brutalną walkę w grze: cięcie, kopanie, rozdeptywanie 

i podpalanie za pomocą katan, maczet, mieczy, młotów, pistoletów i nie tylko! 
 
Dead Island 2 zawiera F.L.E.S.H., czyli Całkowicie Lokalizacyjny System Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids), najnowocześniejszą technologię zaprojektowaną, aby zapewnić najbardziej makabryczne wrażenia z udziałem zombie, jakie kiedykolwiek widziano w grze wideo. 
Ponadto zobacz, jak można ulepszyć broń za pomocą polepszeń i dodatków, oraz jak gracze mogą wykorzystać infekcję zombie, uwalniając przy tym niszczycielskie moce.

Kolejną niespodzianką pokazu będzie zapowiedź Alexa Game Control, pozwalającej graczom wykonywać czynności w grze za pomocą głosu, dostępnej dla Dead Island 2 na platformach Xbox i PC, w języku angielskim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

Obecnie w przedsprzedaży dostępna jest bardzo pożądana edycja limitowana Dead Island 2 – the HELL-A Edition, pełna unikalnych przedmiotów ze świata gry, które jeszcze bardziej wciągną każdego fana Dead Island.

Osoby, którzy zamówią w przedsprzedaży dowolną edycję Dead Island 2, otrzymają pakiet Pamiątki Z Banoi, zawierający dwie unikalne bronie upamiętniające oryginalną grę Dead Island oraz specjalną kartę umiejętności.

Ponadto jest też w ofercie oszałamiająca, ręcznie malowana kolekcjonerska figurka Amy, relaksującej się w kultowej restauracji Burger 66 po sesji zabijania zombie. Ta samodzielna figurka premium jest dostępna wyłącznie w sklepie Deep Silver na stronie www.DeadIsland.com.

Edycja HELL-A zawiera:
– Wyjątkową okładkę SteelBook® na dysk z grą
– Przepustkę sezonowa
– Mapę turystyczną Venice Beach
– 6 kart do tarota z pogromcami
– 2 przypinki
– 1 plakietkę
– Pakiet broni Pulp
– Pakiet złotej broni

Zestaw Pamiątki z Banoi zawiera z kolei:
– Pałkę wojenną z Banoi
– Kij baseballowy „Pamiątka z Banoi”
– Atut broni: Zbalansowanie
– Kartę umiejętności Przestrzeń osobista

Dead Island 2 to stylowa i dynamiczna gra pełna zombie. Zwiedź słynne, skąpane we krwi Los Angeles. Poznaj ekscytujące postacie. Wyrżnij niezliczonych wrogów w krwawej, wybornie szczegółowej walce. I ewoluuj, aby zostać najlepszym pogromcą zombie!

Dead Island 2 będzie dostępna 28 kwietnia 2023 roku na platformy:

Xbox Series X, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 i PC.