Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dead Island 2 | Takiego powrotu się nie spodziewaliście

Deep Silver i Dambuster Studios zaprezentowali Dead Island 2 podczas globalnego wydarzenia Opening Night Live na targach Gamescom, z niesamowitym zwiastunem CGI prezentującym nowy i ekscytujący, przygodowy klimat walki z zombie, niezwykle sympatyczne postacie, a także różnorodną broń.

Zwiastun Dead Island 2 z rozgrywką zawiera natomiast nagrania faktycznie uchwycone z gry, przygotowując fanów na to, co wkrótce nadejdzie i wprowadzając graczy do różnorodnych, oszałamiających, przesiąkniętych krwią lokacji, a także przedstawiając im tłumy zzombifikowanych mieszkańców Los Angeles.

Dead Island 2 to RPG akcji z perspektywy pierwszej osoby osadzone w wyjątkowej scenerii: piekielnej, a jednak stylowej i tętniącej życiem, przesiąkniętej krwią wizji Los Angeles, nazwanego pieszczotliwie HELL-A. Powracają unikalna formuła serii, czarny humor i niezwykłe sposoby mordowania zombie, z pełnym rozmachem i charyzmą, jakich można oczekiwać od Dead Island.

Głównym bohaterem zwiastuna CGI jest jeden z naszych grywalnych pogromców, budzący się w luksusowej willi w Beverly Hills. Nic nie jest jednak tym, czym się wydaje. Dołącz do niego, gdy wyrusza do HELL-A i zobacz krwawe następstwa epidemii, z wybrzmiewającym w tle, kultowym utworem Hollywood Swinging autorstwa Kool And The Gang.

Przedsprzedaż rusza lada chwila, a premiera gry zaplanowana została na 3 lutego 2023 roku na platformach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4 oraz PC.

Morderczy wirus rozprzestrzenia się po Los Angeles, zamieniając jego mieszkańców w krwiożercze zombie. Miasto jest objęte kwarantanną, a wojsko się wycofało. Ugryziony, zainfekowany, ale bardziej niż odporny, uczysz się ujarzmiać skażoną moc płynącą w twoich żyłach. Tylko ty i garstka innych zarozumiałych dupków, którzy mieli szczęście być odporni na patogen, utrzymujecie przyszłość Los Angeles (i ludzkości) w równowadze. Właśnie po to się urodziłeś.

Odkrywając prawdę o wybuchu epidemii, dowiesz się, kim, lub czym, jesteś. Przetrwaj, ewoluuj, ocal świat. To po prostu kolejny dzień w LA!