Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Die After Sunset | Postrzelamy w Miniony?

Jest rok 2120. Obca rasa zwana „Murkorami” najechała każdy zakątek Ziemi ze swoją niezrównaną mocą i… gumowymi czapkami kaczek. Ruch oporu zapobiega wyginięciu ludzkości, ale nie na długo. Do ciebie, jako obrońcy Ziemi, należy awansowanie i stawienie czoła hordom Murkora… zanim zajdzie słońce.

W tej pełnej akcji i adrenaliny strzelance roguelite żadna rozgrywka nie jest taka sama. Za każdym razem zaczynaj w nowej lokacji, wykonuj losowe zadania, wzmacniaj się dzięki zbieranym przedmiotom i walcz z gigantycznymi bossami na końcu każdego poziomu.

Wybierz jedną z trzech niezwykle unikalnych postaci, aby rozpocząć bieg. Każda postać jest wyposażona w standardową broń podstawową i atak specjalny. Wybieraj mądrze między ostrą April, pół-człowiekiem-pół-cyborgiem, Rido z karabinem maszynowym i… Hune, eksperymentem Murkora, który poszedł źle.


Wkrótce po pojawieniu się na plaży Waikiki spotkasz się z mętami. Bądź czujny, obrońco… i WALCZ W ŚWIETLE. Mroki czerpią moc z cienia, rosnąc w siłę i rozmiar. Strategicznie ustaw się tak, aby słońce zawsze padało na ciebie i twoich wrogów. (Krem przeciwsłoneczny jest standardowym wyposażeniem).


Otwieraj skrzynie i wykonuj misje, aby wzmocnić i wyposażyć nową broń. Zbierz jak najwięcej, zanim zajdzie słońce, aby mieć jak największe szanse w walce z bossami murkoru. Przedmioty mogą dać ci wszystko, od możliwości podwójnego skoku, po broń taką jak odświeżający promień – który nie jest tak odświeżający dla murkorów.


Zbieraj „śluz” upuszczany przez Murkory po ich pokonaniu – stanie się on walutą, którą możesz gromadzić. Mając „śluz” w banku, możesz awansować na kolejne poziomy i wzmacniać się z każdym biegiem. Tak jest, obrońco… Śmierć nie jest dla ciebie końcem! (A przynajmniej tak nam powiedziano. Po prostu idź i broń Ziemi).