Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Disco Elysium: The Final Cut | Już w marcu 2022 na Nintendo Switch!

Studio ZA/UM oraz iam8bit, razem z partnerami dystrybucyjnymi Skybound Games i Koch Media Poland, mają przyjemność ogłosić, że pudełkową edycję Disco Elysium – The Final Cut na konsolę Nintendo Switch będzie można od dziś zamawiać w przedsprzedaży w dobrych sklepach z grami. Premiera tego wydania została zaplanowa na 15 marca 2022 roku.

Pudełkowa edycja gry na Nintendo Switch, podobnie jak wydane wcześniej wersje na konsole PlayStation i Xbox, zawierać będzie grę na fizycznym nośniku, składany plakat o wymiarach 46 na 61 centymetrów oraz kod na 190-stronicowy cyfrowy artbook. Zobacz zwiastun dający lepszy obraz pudełkowego wydania Disco Elysium – The Final Cut już teraz w serwisie YouTube.

Disco Elysium – The Final Cut to najpełniejsza edycja przełomowej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. The Final Cut jeszcze wiarygodniej portretuje mieszkańców miasta Revachol za pomocą miliona słów, profesjonalnie odegranych przez aktorów z całego świata, a także poprzez dodanie zupełnie nowych zadań związanych z wątkami politycznymi. Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią jeszcze większy ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach The Final Cut.

Disco Elysium – The Final Cut jest dostępne na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X dzięki darmowym aktualizacjom) z polskimi napisami w bogatym wydaniu pudełkowym. Premera identycznej edycji na konsolę Nintendo Switch, także w polskiej wersji językowej, została zaplanowana na 15 marca 2022 roku. Więcej informacji o grze znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej, a materiały prasowe pobierzesz ze standardowego miejsca.

Tytuł: Disco Elysium – The Final Cut, Developer: ZA/UM

Platformy: PS4+PS5, XO+XSX, NSW, Premiera: 9.12.2021 (PS, X), 15.03.2022 (NSW), PEGI: 18, Wersja językowa: napisy PL


Źródło: Koch Media