Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Disco Elysium | Wersja na Switch już w sprzedaży!

Doceniony przez fanów i media RPG, wcześniej dostępny na konsole PlayStation oraz Xbox, teraz otrzymał także wydanie pudełkowe na sprzęt Nintendo.

Studio ZA/UM oraz iam8bit, razem z partnerami dystrybucyjnymi Skybound Games i Koch Media Poland, mają przyjemność ogłosić, że pudełkową edycję „Disco Elysium – The Final Cut” na konsolę Nintendo Switch można teraz nabyć w dobrych sklepach z grami w całej Polsce.

Pudełkowa edycja „Disco Elysium” na Nintendo Switch, podobnie jak wydane wcześniej wersje na konsole PlayStation i Xbox, zawiera grę na fizycznym nośniku, składany plakat o wymiarach 46 na 61 centymetrów oraz kod na 190-stronicowy cyfrowy artbook.

„Disco Elysium – The Final Cut” to najpełniejsza edycja przełomowej, wielokrotnie nagradzanej gry RPG z otwartym światem i niezmierzonymi możliwościami wyborów oraz ponoszenia ich konsekwencji. „The Final Cut” jeszcze wiarygodniej portretuje mieszkańców miasta Revachol za pomocą miliona słów, profesjonalnie odegranych przez aktorów z całego świata, a także poprzez dodanie zupełnie nowych zadań związanych z wątkami politycznymi. Gracze odkryją teraz nowe obszary, spotkają jeszcze więcej niezapomnianych obywateli, a także pozostawią jeszcze większy ślad na świecie w wyniku swoich działań, a wszystko to dzięki ulepszeniom rozgrywki dodanym w ramach „The Final Cut”.

„Disco Elysium – The Final Cut” było już wcześniej dostępne na PlayStation 4 i Xbox One (oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S dzięki darmowym aktualizacjom) z polskimi napisami w wydaniu pudełkowym. Premera identycznej edycji na konsolę Nintendo Switch, także w polskiej wersji językowej, nastąpiła natomiast dziś.


Źródło: Koch Media