Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Diuna: Sekrety Rodu | Premiera gry

To właśnie dziś ma swoją premierę wyczekiwana gra „Diuna: Sekrety Rodu” („Dune: House Secrets”). Wybierzcie się wspólnie w niezapomnianą podróż na Arrakis! Czy jwesteście gotowi na niesamowite przygody na pustynnej planecie?

„Diuna: Sekrety Rodu” to kooperacyjna gra fabularna, w której gracze jednoczą ruch oporu przeciw Harkonnenom. Gra pozwoli na przeżycie perypetii inspirowanych motywami z książki Franka Herberta i nadchodzącej adaptacji Denisa Villeneuve’a. W trakcie rozgrywki celem graczy, wcielających się w rebeliantów, będzie wykonanie określonych przez scenariusz misji, mając ograniczenie w postaci czasu oraz zasobów. Fabuła będzie kształtowana poprzez dokonywane przez graczy wyboru i poświęceń.

Oficjalny opis gry „Diuna: Sekrety Rodu”:

Arrakis, planeta piasku i przyprawy na dalekim końcu Imperium, jest pełna intryg i wojen. Na Diunie zostaniecie wrzuceni w sam środek konfliktu między dwoma Wysokimi Rodami związanymi z tą niesławną planetą.Złowrogi ród Harkonnenów spiskuje dla władzy i zysku, podczas gdy sojusznicy rodu Atrydów szykują rebelię wraz z od dawna uciskanymi przez Harkonnenów tubylcami.

Diuna: Sekrety Rodu to kooperacyjna gra narracyjna, w której dołączycie do rebelii przeciwko Harkonnenom! Przeżyjecie inspirowaną hitem kinowym przygodę, wypełniając misje, w których dysponować będziecie ograniczonym czasem i zasobami. Będziecie musieli podejmować trudne, wymagające poświęceń decyzje, a spotkania, których doświadczycie, wpłyną na bieg historii. Jak odkryją się przed wami tajemnice Arrakis?

Premiera gry „Diuna: Sekrety Rodu” już dziś, 21 października 2021 r.