Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Doom Eternal | Aktualizacja 6.66 z Horde Mode

W DOOM Eternal pojawia się aktualizacja 6.66, zawierająca krwawy cios bezpłatnej zawartości dla wszystkich graczy. Aktualizacja 6.66 to nowy, zręcznościowy Horde Mode, ulepszony BATTLEMODE 2.0, dwa nowe poziomy eksperckie i nie tylko!

Horde Mode

Sprawdź się w rywalizacji z innymi graczami i pnij się w górę rankingów sezonowych w nowym, zręcznościowym Horde Mode. Zaczynasz ze wszystkimi usprawnieniami, runami i ulepszeniami, a jeśli chodzi o broń, masz do dyspozycji jedynie strzelbę bojową.  Pokonaj fale demonów, odblokuj dodatkowe giwery i walcz na trzech pełnych wyzwań poziomach.  Zalicz wszystkie starcia i łamigłówki, aby odblokować ponad 7 nowych skórek, w tym Slayera z DOOM-a II i Slayera motocyklistę. 

Rywalizuj ze sobą i innymi Slayerami, aby osiągnąć jak najlepszy wynik w sezonowym rankingu, grając na wyższych poziomach trudności, zaliczając dodatkowe rundy, zabijając specjalne demony, unikając korzystania ze wzmocnionej broni i nie tylko.

BATTLEMODE 2.0

Zagraj w ulepszonym BATTLEMODE, trybie rywalizacji 2 na 1 dla wielu osób, w którym dwa kontrolowane przez graczy demony mierzą się z jednym, w pełni wyposażonym DOOM Slayerem. Zawiera zupełnie nowy system rankingowy oparty o serie, a także nagrody i matchmaking, rankingi, nową arenę o nazwie Twierdza oraz nowego grywalnego demona – rycerza zgrozy. 

Dwa nowe poziomy eksperckie

Na poziomach eksperckich Jądro Marsa i *Włócznia Świata zmierz się ze zremiksowanymi starciami z demonami, w których wrażenia z walki będą całkiem nowe. Pokaż światu, że udało ci się opanować te wyzwania godne najwspanialszych Slayerów. 

Aktualizacja 6.66 jest dostępna już dziś, na PC, Xbox One, Xbox Series S|X, PlayStation 4 i PlayStation 5.

*Poziom ekspercki Włóczni Świata wymaga posiadania The Ancient Gods, części drugiej.

 

Źródło: Bethesda Softworks (YouTube)

https://www.kawerna.pl/aktualnosci/gry-zabawy/doom-eternal-the-ancient-gods-part-i-zwiastun-pierwszego-rozszerzenia/