Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dungeons 3 | Dostępne na Nintendo Switch

Ludzie dobrej woli, strzeżcie się! Dungeons 3 w edycji na Nintendo Switch, wydane przez Kalypso Media i przygotowane przez Realmforge Studios, już dziś wychynie z mroku! Posiadacze konsol Nintendo Switch mogą już położyć swoje podłe łapska na trzeciej części uznanej serii symulacji tworzenia lochów, bo Dungeons 3 – Nintendo Switch™ Edition jest już w sprzedaży!

Diabolicznych planów Zła Absolutnego na zniszczenie świata nie można już zatrzymać, a dzięki wydaniu Dungeons 3 na Nintendo Switch gracze mogą kontynuować szerzenie zła gdziekolwiek się znajdują. Dzięki zwabieniu kapłanki mrocznych elfów, Thalyi, i uczynieniu jej głównodowodzącą, Władca Podziemi może kierować podbojem świata, nie ruszając się ze swojej mrocznej siedziby.

W Dungeons 3 – Nintendo Switch™ Edition gracze mogą uwolnić swoją mroczną stronę, tworząc unikalny, podziemny loch z ogromnej gamy pomieszczeń, pułapek i struktur. Stwórz najbardziej przerażającą armię, jaką kiedykolwiek widział świat, wybierając spośród nikczemnych stworzeń, takich jak orki, sukuby, zombie i wiele, wiele więcej. Następnie, gdy już zbudujesz swoje siły, wyjdź z ciemności i poprowadź armię do światła na powierzchni, gdzie zdeprawujesz krainę do szczętu. 

Wydanie Dungeons 3 na konsolę Nintendo Switch™ zawiera też rozszerzenia Once Upon a Time, Evil of the Caribbean i Lord of the Kings.

Gotowi na zabranie zła w każdą podróż? Dungeons 3 już od dziś jest dostępne na konsolę Nintendo Switch. 

Diabelski symulator budowania lochów już wcześniej wyszedł na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC.