Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Dying Light 2 Stay Human | 15-minutowy gameplay do obejrzenia!

Twórcy wyczekiwanego (i przekładanego) „Dying Light 2 Stay Human” zaprezentowali w sieci dłuższy fragment rozgrywki. Materiał znajdziecie poniżej.

Opis „DyingLight 2 Stay Human”:

Minęło 15 lat od czasu, gdy ludzkość przegrała z wirusem.
Ostatnie duże ludzkie siedlisko egzystuje w bezwzględnym, zainfekowanym świecie pogrążonym we współczesnych wiekach ciemnych. W ciągu dnia bandyci, frakcje i głodujące osoby ocalałe przemierzają ulice w poszukiwaniu odpadków – lub kogoś, komu można je odebrać, choćby siłą, jeśli zajdzie taka potrzeba. W nocy zainfekowani wędrują swobodnie, opuszczając swoje ciemne kryjówki, by polować na żywych.
Jesteś Aidenem Caldwellem, zainfekowanym ocalałym. Twoja wyjątkowa zwinność i brutalne umiejętność prowadzenia brutalnej walki czynią z ciebie potężnego sojusznika i cenny towar w tym niebezpiecznym świecie. Możesz osiągnąć rzeczy, których nikt inny nie może osiągnąć. Pojawiać się w miejscach, do których nikt inny nie ma odwagi przyjść. Dzięki swoim unikalnym zdolnościom masz moc bycia orędownikiem zmian w tej rozpadającej się metropolii.
Losy miasta są w twoich rękach.

„Dying Light 2 Stay Human” to kontynuacja gry z 2015 roku. Tytuł został zapowiedziany na E3 w 2018 roku,ale dopiero teraz zbliżamy się do wydania tytułu. Wygląda na to, że zapowiedziana na luty premiera jest w zasadzie niezagrożona. Zobaczcie najnowszy, oficjalny gameplay, który jest zapisem misji „A Place To Call Home” (materiał zawiera ograniczenia wiekowe):

Przypominamy też, że „Dying Light 2 Stay Human” jest już dostępna w przedsprzedaży w trzech wersjach: podstawowej, Deluxe oraz Ultimate. Za wersję podstawową gry na PC zapłacimy 199,99 zł.