Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Eastward | Dziś premiera pudełkowa

iam8bit i Skybound Games, razem z Chucklefish oraz Pixpil, ogłaszają, że pudełkowe wydanie gry Eastward na konsolę Nintendo Switch.P

Pudełkowe wydanie gry Eastward na konsolę Nintendo Switch jest pełne charakteru. Zawiera ekskluzywny zestaw naklejek z postaciami z gry w stylu chibi oraz grę na fizycznym kartridżu, co pozwoli graczom na zanurzenie się w piękny, pikselowy świat Eastward gdziekolwiek się znajdą.

Eastward to pikselowe, przygodowe RPG, a jego akcja toczy się w społeczeństwie, które szybko zmierza ku zagładzie, gdzie coś nieznanego, lecz toksycznego rozprzestrzeniło się i zatruło powietrze. Ci, którym udało się uciec, zgromadzili się w podziemnych wioskach, aby rozpocząć nowe życie, a nowe pokolenia wkrótce zapomniały o gdzieś istniejącym błękitnym niebie.

Sam i John, niezwykły duet bohaterów, łączą siły w nadziei na odkrycie prosperującego świata na zewnątrz. Muszą uciec z tyranicznych szponów podziemnego społeczeństwa i podróżować koleją po świecie, aby odkryć tajemnicę mocy Sam oraz prawdę kryjącą się za śmiertelną miazmą.


Źródło: Koch Media